Otváracie hodiny: Po-Pia: 9:00-17:00 | So: 9:00-12:00

Prilba Bontrager Circuit MIPS

Prilba BONTRAGER Circuit MIPS vám poskytne ten najlepší možný výkon. Je vybavená ochranným systémom MIPS, upínanie BOA zaručujúce prvotriedny komfort a bezpečie a systém Blendr pre upnutie svetla alebo kamery.
Systém s technológiou MIPS (ochrana hlavy pohlcujúce sily prichádzajúce z rôznych smerov), na ktorého vzniku sa podieľali neurochirurgovia a vedci, pomáha minimalizovať dopad rotačných síl, ku ktorému dochádza pri úderoch na hlavu z rôznych uhlov.

Dostupnosť: Dodanie 3-6 dní

149,90 €

Odoberať upozornenia na cenu

* Povinné pole

Prilba Bontrager Circuit MIPS

Pre zväčšenie kliknite na obrázok

Viac pohľadov

Detaily

Systém ochrany hlavy MIPS. Systém zapínanie pomocou koliesok Boa ® umožňuje jednoduché upnutie a nastavenie prilby jednou rukou. Upínací systém Blendr umožňuje jednoduché pripevnenie GoPro kamery a svetiel BONTRAGER. Tvarovaná kompozitná škrupina zlepšuje integritu prilby a ponúka širšie možnosti odvetrávanie. Úchyty pásikov LockDown zaisťujú jednoduché nastavenie popruhov. Vnútorná vetracie otvory zaisťujú prúdenie vzduchu okolo hlavy a udržujú ju v chlade a suchu. V prípade poškodenia pri nehode ponúka program Crash Replacement Guarantee výmenu prilby zadarmo počas prvého roka vlastníctva.