SHIMANO SERVICE CENTER

 Ľudia, ktorí poznajú váš bicykel najlepšie.


Shimano Service Center (SSC) predstavuje výnimočnú koncepciu, ktorú reprezentuje kvalita a jedinečnosť značky SHIMANO.
Koncepcia je tvorená celoeurópskou sieťou SSC, ktorá poskytuje profesionálny a komplexný servis komponentov Shimano.

Servis: garantované technické zručnosti a know-how mechanika SSC, ktorý absolvoval všetky technické skúšky v školiacom stredisku Paul Lange Oslany a online vzdelávanie Shimano. Certifikáty sa aktualizujú raz ročne.

Dostupnosť: široký sortiment produktov Shimano umiestnený priamo v predajni a v servise. Najnovšie komponenty Shimano skladom.

Skúsenosti: Shimano špecialista disponuje jedinečnými skúsenosťami s produktmi Shimano. Aj vďaka tomu garantuje najvyššiu technickú úroveň poskytovaných servisných služieb.

Bikefitting.com je súčasťou spoločnosti Shimano a disponuje viac ako 20-ročnými skúsenosťami v oblasti merania a nastavovania bicyklov. Za toto obdobie bolo uskutočnených viac ako 1 milión statických meraní a 54 značiek výrobcov bicyklov vo svojej databáze zaručuje ten najlepší výsledok. U nás nájdete statické meranie, ktoré predstavuje základný typ merania. Výsledkom je písomný posudok s geometriou, podkladmi pre nastavenie celkového posedu na bicykli a odporúčanie pri výbere nového bicykla.
Sme prvé Shimano Service Center na východnom Slovensku, ktoré patrí celkovo medzi 7 SSC na celom území Slovenska.